Харчування по-новому в Новоукраїнській школі №6

Минулого навчального року декілька закладів освіти Новоукраїнської ОТГ ввели нові страви в меню з рецептурника Євгена Клопотенка - прості для приготування, але дещо незвичні за подачею і смаком. Виявилося, що дітям це довподоби. І це дуже важливо, адже  дбаютьу громаді не лише про безпечне і корисне, а і про смачне харчування.

Цього літа повне перезавантаження відбулося у шкільній їдальні Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. За кошти субвенції з державного бюджету та відповідного співфінансування з міського бюджету придбано нове обладнання: стіл виробничий, стелаж для сушки тарілок, чашок та столових приборів, мийка  3-х ванна,  витяжна система, холодильна шафа, мармітидля перших та для блюд з гастроємностями і кришками,  бойлер на 200 л. Одночасно здійснено заміну старих конфорок  електроплит на сучасні енергозаощадливі ТУКІР «Берегиня» та проведеноремонтні роботи приміщень.

Їдальня здивувала учнівне тільки оновленим інтер'єром, над яким працювали всі працівники школи, а і так званим дабл-меню (меню на вибір). Другу страву дитина зможе обрати самостійно із двох запропонованих.