Турбота про дітей та про освітні заклади – справа Громади

Пріорітетом у діяльності Петрівської селищної ради є турбота про дітей та про освітні заклади, які знаходяться на території ОТГ. Однією з актуальних проблем нашого сьогодення є організація шкільного харчування як важливою складової здоров’я дитини.  Тому у ході підготовки закладів освіти до нового навчального року було здійснено капітальний ремонт харчоблоку комунального закладу «Петрівське  навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – гімназія»: замінено системи водопостачання, вентиляції, електрощитові, кабелі напруги, облицьовано стіни кахелем, замінено двері, лампи освітлення.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету та відповідного співфінансування з місцевого бюджету придбано нове обладнання: електросковорідка, електроміксер, електром'ясорубка, тістоміс, електрокип'ятильник, ваги, марміти, столи виробничі,  посудомийна машина, шафа для хліба, ларь морозильний, електроплита,  овочерізка, стелаж-сушилка.

Також у закладі по-новому підійшли до складання меню та додали до нього страви зі «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах» від відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

Учні із задоволенням смакують обідами, кількість учнів, які харчуються, значно збільшилася.