Обласний фестиваль «Холодний Яр – фестиваль нескореної нації» на Черкащині!

06-08 липня 2018 рокузаплановано проведення обласного фестивалю, спрямованого на популяризацію національної духовно-культурної спадщини, «Холодний Яр – фестиваль нескореної нації» (далі – фестиваль) на території Черкащини, в урочищі Холодний Яр (Кам’янський район, с. Грушківка).

Програма фестивалю включатиме в себе: ярмарки, вечірню поезію, спортивні змагання, реконструкції, зустрічі-дискусії з відомими суспільними, політичними діячами та наявність наметового містечка.

За детальною інформацією про фестиваль, звертатись за посиланням у соціальній мережі facebook: (https://www.facebook.com/kholodnyjyar/) та за номером телефону: Василенко Наталія – 0984985711.

Програма фестивалю 2018

6 липня 2018 року

9.00 – 13.00 – приїзд учасників, таборування в наметовому містечку
13.00 – відкриття першого фестивального дня 
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
13.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
13.00 – 17.00 – спортивні заходи
13.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
14.00 – 18.00 - дитячий майданчик
14.00 – 18.30 – гутіркова галявина (Юрій Журавель (музикант, фронт-мен гурту От Вінта!, художник) Василь Шкляр (письменник), Юрій Руф («На зламі епох. Вектор протидії»), Микола Величкович (Народний депутат України 8-го скликання, заступник Міністра внутрішніх справ України з березня по листопад 2014 р., заступник керівника «Самооборони Майдану» список доповнюється).
19.00 – 23.00 – музична частина (Руслана Лоцман, Motanka, От Вінта!, Dj Tapolsky)
23:00 - 02:00 - кінопокази

7 липня 2018 року

10.00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день) 
10.00 – 14.00 – екскурсії "Холодним яром" 
10.00 – 15.00 – спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
13.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику 
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів 
13.00 – 18.30 – гутіркова галявина (Лариса Ніцой (письменниця, громадська діячка), Олег Тягнибок (лідер ВО «Свобода»), Леся Горліс-Горська (письменниця, донька Юрія Горліс-Горського), Юрій Ботнар (депутат Черкаської обласної ради від ВО «Свобода»), Вогнеслав Змійович (засновник «Грального майдану»), Дмитро Ярош (командир УДА), Олег Куцин (командир окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї бригади ЗСУ) список доповнюється). 
19.00 – 23.00 – музична частина (В моїй голові, Спека, КораЛЛі, Чумацький Шлях, Тінь Сонця) 
23:00 - 02:00 - кінопокази

8 липня 2018 року

10.00 – відкриття третього фестивального дня (знайомство з програмою на день) 
10.00 – 14.00 – екскурсії "Холодним яром" 
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
10.00 – 15.00 – спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
13.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику 
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів 
14.00 – 18.30 – гутіркова галявина (Ірина Фаріон (мовознавиця, політична діячка), В’ячеслав Кириленко (віце-прем’єр-міністр, екс-міністр культури), Юрій Ткаченко (голова Черкаської ОДА), Сергій Мерчук (член «Національного Альянсу», майданівець, начальник патрульної поліції у Рівному), Андрій Тарасенко (лідер «Правого Сектору»), Юрій Сиротюк (директор центру «Українські студії стратегічних досліджень», відомий політик), презентація книги Володимира Сікевича "1918. Донецький бліцкриг" від видавництва "Залізний тато" список доповнюється) 
19.00 – 23.00 – музична частина (Христина Панасюк, MniShek, Гуляйгород GG, КАРНА, Кому Вниз) 
23.00 – завершальна ватра