Чотири рої з Кіровоградщини відзначені у онлайн-огляді таборувань гри «Джура»

Чотири рої з Кіровоградщини взяли участь в онлайн-огляді таборувань гри «Джура» у двох вікових групах, який проводив з 7 липня по 25 серпня 2020 року Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства, туризму учнівської молоді (УДЦНПВКТУМ).

Учасниками онлайн-таборування стали 52 рої з 20 областей. Вони показали високий рівень військово-прикладної туристсько-спортивної, фізичної, інтелектуальної, мистецької та морально-вольової підготовки.

Журі огляду оцінили і рівень підготовки роїв закладів освіти Кіровоградської області. У загальному заліку друге місце посіли рої «Вільшанські соколята» та «Вільшанські бджоли» Вільшанського районного центру дитячої та юнацької творчості Вільшанської районної ради Кіровоградської областіта рій «Отамани» Сальківської філії комунального закладу «Заваллівський ліцей» Гайворонської районної ради Кіровоградської області. Вони були нагороджені грамотами УДЦНПВКТУМ, а ще один рій із Кіровоградщини «Сторожова застава» (комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №2» Олександрівської районної ради Кіровоградської області) отримав диплом за участь в онлайн-огляді таборувань гри «Джура».

Дякуємо всім активістам гри з Кіровоградщини, що провели підсумкові таборування та сприяли їх організації.

Вітаємо юних джур та їх  виховників з відзнакою.