Реалізація проєктів у Первозванівській школі

«Велике будівництво»

У 2020 році проєкт з капітального ремонту щодо утеплення фасаду та довстановлення вікон в будівлі Первозванівського НВО відібрано для участі у національній програмі «Велике будівництво». Субвенція з державного бюджету становить 5278,7 тис. грн. У бюджеті сільської ради на 2020 рік передбачені кошти у сумі 600, тис. грн. на співфінансування проєкту.

Станом на 02 вересня 2020 року проведено роботи з утеплення цокольного приміщення та вимощення навколо будівлі, замінено вікна, частково влаштовано ганки та виконано утеплення частини фасаду школи. Роботи продовжуються і не є перепоною для здійснення освітнього процесу.

«Безпечна та розумна школа»

На сьогодні в КЗ «Первозванівське НВО» розпочато реалізацію проєкту «Безпечна і розумна школа». І – й етап цього проєкту передбачає встановлення відеоспостереження у закладі освіти. На ці цілі із місцевого бюджету виділено 230 тис. грн. В результаті встановлено 22 камери внутрішнього та зовнішнього спостереження, які запрацювали вже з 1 вересня.

Система відеонагляду працює в режимі он-лайн та веде цілодобовий відеозапис всього, що відбувається в коридорах школи, на шкільному подвір’ї, на дитячому та спортивному майданчиках, дозволяє здійснювати контроль за поведінкою учнів, оперативно реагувати на конфлікти та вчасно попереджати їх ускладнення. А виведення зображень деяких відеокамер в мережу Інтернет дозволяє батькам віддалено стежити за поведінкою своєї дитини у школі.

Мережеве та серверне обладнання формує базу даних учнів, навчальні плани, розклади, електронний журнал та електронний щоденник.

«Сучасна шкільна їдальня»

У рамках проєкту частково оновлюється технологічне обладнання харчоблоку, придбано електроплиту з духовою шафою, електросковороду, м’ясорубку, трисекційні мийні ванни.

Працівниками їдальні розроблено нові підходи в організації харчування  із використанням рецептурника страв Є.Клопотенка, введення дабл-меню і комплексних обідів. І всі ці заходи доповнює щоденне формування в учнів культури харчування як одного із основних компонентів здоров’я дитини.