Приміщення на Дворцовій планують передати “Ліцею Короткова”

Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко ініціював питання про безоплатну передачу приміщення з балансу КП «Регіональний центр розвитку послуг» на баланс на баланс Центральноукраїнського ліцею-інтернату.

Будівля розташована на вулиці Дворцовій, 5. Збільшення площі ліцею дасть можливість розвантажити існуючі класи, а також додатково набирати учнів зі всієї Кіровоградщини.

Також буде вирішене питання розміщення учнів у ліцеї-інтернаті у зв’язку із переходом на 12-річний термін навчання у 2025 році.

Питання про безоплатну передачу будівлі погодила постійна комісія обласної ради з питань власності, а голова обласної ради Олександр Чорноіваненко підготував відповідне розпорядження.

Джерело: projektor.com.ua