У Кіровоградській області відбулося ЗНО з хімії

13 червня 2018 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 2 пункти тестування в м.Кропивницькому.

У роботі було задіяно 34 аудиторії, в яких проходили тестування 456 випускників, що склало 91,4% від загальної кількості зареєстрованих. У роботі пунктів тестування було задіяно 82 особи персоналу.

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

У ході проведення ЗНО не було зафіксовано випадків порушення абітурієнтами порядку проходження тестування.