Стартував проєкт «Безпечна і розумна школа»

У 2020/2021 навчальному році реалізація проєкту запланована у 20 закладах загальної середньої освіти області. На зазначені цілі передбачено 5,8 млн. грн. коштів місцевих бюджетів.

Наразі проєкт реалізується у закладах загальної середньої освіти Благовіщенського, Компаніївського, Маловисківського, Новоархангельського, Новоукраїнського, Петрівського районів, Бобринецької, Великоандрусівської, Новоукраїнської, Первозванівської об’єднаних територіальних громадах та м. Кропивницький.

Одним з перших проєкт стартував у Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернаті - кращому закладі загальної середньої освіти області та України. На сьогодні у закладі навчається  понад 620 учнів.

Придбана для закладу система відеоспостереження забезпечує широкодоступний інформаційно-освітній простір для учасників освітнього процесу, безпеку учнів та вчителів, оперативне реагування на конфліктні ситуації, спостереження за присутністю, зовнішнє оглядове відеоспостереження та внутрішню відеофіксацію осіб, які входитимуть до приміщення.

Мережеве та серверне обладнання формує базу даних учнів, навчальні плани, розклади, електронний журнал та електронний щоденник. Стаціонарний сканер температури тіла забезпечує автоматичний контроль температури тіла людей при вході в заклад за допомогою безконтактного інфрачервоного сканера температури з аудіовізуальною сигналізацією та можливість учнів, відвідувачів або співробітників візуального контролю своєї температури тіла при вході.