ЗНО з хімії: напередодні тестування

У середу, 13 червня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року завершиться проведенням тестування з хімії. Для участі у тестуванні зареєстровано майже 22 тисячі осіб.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тест з хімії складається із 52 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 80 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з хімії.

Програму для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії розроблено на основі чинних навчальних програм з хімії для 7-9 класів та 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Радимо учасникам тестування з хімії ознайомитися з наступними матеріалами:

Джерело: Освіта.ua