Туристичний зліт працівників освіти

Із метою  популяризації спортивного туризму серед працівників освіти, пропаганди здорового способу життя 11 червня 2018 року у мальовничому куточку на території Малинівської сільської ради за участю першого заступника голови Петрівської районної державної адміністрації Панети Т.Г., начальника відділу освіти райдержадміністрації Гавриленко Н.А, Зеленського сільського  голови Беркун І.В. відбувся традиційний районний туристичний зліт працівників освіти. У змаганнях взяли участь команди Чечеліївської, Новостародубської,  Петрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Балахівської, Зеленської,  Володимирівської ЗШ І-ІІ ступенів,   Петрівської ЗШ І ступеня, комунальної установи «Петрівський РЦОЗО». Конкурсна програма складалася з «Інсценізація пісні»,  конкурсу газет та змагання на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод».

За традицією на центральній галявині усі зібралися на урочисте відкриття турзльоту. Команди вітали перший заступник голови Петрівської районної державної адміністрації Панета Т.Г., начальник відділу освіти райдержадміністрації Гавриленко Н.А., Зеленський сільський голова Беркун І.В.. Почесна місія підняти державний прапор України випала переможцям минулорічних змагань – команді Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів в особі директора школи Позивай О.А..

Команди починали свійвиступізпредставлення, в якому треба було як найкраще розповісти про себе та власні таланти. Саме тут найповніше розкрилися здібності наших учителів.На суд журі були представлені інсценізовані пісні, танці, театралізовані постановки.
Різноманітними за формою, оригінальними за змістом були і туристичні газети. Кожна з них була своєрідною  візитівкою команди, що доповнювала представлення команд.

Наступним етапом туристичного зльоту було змагання на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод», де члени команд показали вправність у виконанні конкурсних етапів «Колода», «Цирк» «Павутина», «Маятник» та інше.

За висновками журі переможцями стали:

-           у конкурсі «Інсценізація пісні» команда Петрівської ЗШ І ступеня;

-           у конкурсі газет  команда  Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів;

у змаганнях на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод» перемогли команди:

-     Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів – І місце;

-          БалахівськоїЗш І-ІІ ступенів – ІІ місце;

-          КУ «Петрівський РЦОЗО» - ІІІ місце

Церемонію нагородження проводили начальник відділу освіти Гавриленко Н.А. та голова райкому профспілки працівників освіти Горбанець Л.М..

Переможці нагороджені спільними грамотами відділу освіти районної державної адміністрації та райкому профспілки працівників освіти і науки України, а всі інші команди дипломами РК профспілки за участь. Команда Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів,  виборола перехідний кубок відділу освіти та райкому профспілки освітян. Першість у командному заліку здобула команда Зеленської ЗШ І-ІІ ступенів, філії Петрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, вона ж і отримала особливу нагороду - перехідний кубок голови Петрівської районної державної адміністрації та голови Петрівської районної ради, який вручила перший заступник голови Петрівської РДА  Панета Т.Г. Усі учасники зльоту одержали грошові винагороди від районного комітету профспілки.  Спільною грамотою відділу освіти райдержадміністрації  та райкому профспілки освітян  нагороджений також і головний суддя змагань Яротник Е.А.

Право опустити державний прапор України  було надано переможцю -  команді Чечеліївської ЗШ І-ІІІ. А потім – спільне фото на пам'ять. Емоції переповнювали усіх, друзі ділилися радістю, будували плани на майбутнє, щоб через рік зустрітися знову.