У Кропивницькому визначили переможців обласного фестивалю дружин юних пожежників

Традиційно, у перший місяць канікул школярів Кіровоградщини об’єднує обласний фестиваль дружин юних пожежних.

Цьогоріч 7 команд-переможниць районних, міських та зональних етапів зібралися на фестиваль у м. Кропивницький 7 червня 2018 року: «VIVA Вікторія» комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради»; «Рятівний патруль» Новоукраїнського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія «Лідер», Новоукраїнської міської ради; «Фенікс» комунального закладу «Навчально - виховне об'єднання «Навчально - виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1» Бобринецької міської ради; «Фіксики-рятівники» навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради; «Форсмажор» комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16 - дитячий юнацький центр «Лідер» міської ради міста Кропивницького; «Полум’я» Плетеноташлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради; «Спалах» Маловисківська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради.

Згідно програми фестивалю учасники брали участь у естрадній частині, а потім демонстрували вміння надавати першу допомогу, в'язати вузли, розрізняти їстівні та отруйні гриби і ягоди, приборкувати умовний вогонь під час практичної частини фестивалю, що проводилася на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

У загальному підсумку, перше місце виборола команда «Фенікс» з м. Бобринця, «срібло» завоювали учасники команди «Форс-мажор» з м. Кропивницького та третє місце посіли «Viva Вікторія» з м. Долинська. Заохочувальні подарунки організатори фестивалю підготували також і для кожного учасника. Проведення свята на високому рівні стало можливим завдяки тісній співпраці Управління ДСНС у Кіровоградській області, управління освіти, науки, молоді та спорту, департаменту культури, туризму і культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної організації Добровільного пожежного товариства України.

Кращими  в номінаціях та конкурсах фестивалю ДЮП стали:

«ВІЗИТКА»: «Фенікс» комунального закладу «Навчально - виховне об'єднання «Навчально - виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1» Бобринецької міської ради;

«ЗНАВЕЦЬ МЕДИЧНОЇ СПРАВИ»: «Полум’я» Плетеноташлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради;

«ВЛУЧНИЙ СТВОЛЬЩИК»: «Рятівний патруль» Новоукраїнського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія «Лідер», Новоукраїнської міської ради;

«В’ЯЗАННЯ ВУЗЛІВ»: «Фенікс» комунального закладу «Навчально - виховне об'єднання «Навчально - виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1» Бобринецької міської ради;

«ГРИБИ.ЯГОДИ»: «VIVA Вікторія» комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради»;

«ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ»: «VIVA Вікторія» комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради».