Про початок навчального року

Напередодні початку нового навчального року батьків учнів закладів освіти найбільше хвилює питання чи розпочнеться навчання у школах  і в якому форматі.

Це та ряд інших важливих питань були заслухані і обговорені на апаратній нараді в обласній державній адміністрації 31 серпня.

Володимир Таборанський, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, у своєму виступі доповів про стан готовності закладів освіти до роботи.

В області завершено підготовку до нового навчального року.

З 01 вересня 2020 року за парти 311 закладів загальної середньої освіти  сядуть 94,5 тис. учнів, з них 9939 першокласників та 5294 учні продовжать навчання у 10-11-х класах.

У закладах освіти  області розроблено і затверджено алгоритм дій під час організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину, видано накази керівників закладів про призначення відповідальних осіб, організовано інструктаж працівників. Інформаційну роботу буде проведено 1 вересня

За оперативною інформацією органів управління освітою у закладах освіти області забезпечено 100% придбання пірометрів, місячний запас засобів індивідуального захисту.

Визначено організовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками, приміщення для тимчасової ізоляціїздобувачів освіти у разі виявлення гострої респіраторної хвороби та самоізоляції контактних осіб.

Розроблено маршрути руху дітей та графіки, за яким відбуватиметься допуск здобувачів освіти до закладу, провітрювання приміщень після кожного навчального заняття, вологого прибирання.

Управління освіти і науки облдержадміністрації здійснює відомчий контроль з даного питання. Відповідно до наказу начальника управління від 13 серпня 2020 року № 314-од «Про перевірку готовності закладів освіти області до роботи у 2020/2021 навчальному році» робочою групою спеціалістів управління здійснюється вибірковий контроль стану підготовки закладів освіти до роботи у новому навчальному році.