Хто ж став Лауреатами обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського у 2020 році?

31 серпня 2020 року відбулось засідання комісії з присудження обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського за вагомі успіхи у професійній діяльності у сфері дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної та вищої освіти області.

У поточному році надійшли подання на 15 претендентів із Бобринецької  об’єднаної територіальної громади, Долинського району, міста Знам’янка, Новоукраїнської  об’єднаної територіальної громади, Новоукраїнського району, Новомиргородського району, міста Кропивницький, Помічнянської об’єднаної територіальної громади.

Серед претендентів 1 завідувач обласного навчально-методичного центру, 8 учителів, 1 викладач закладу професійної (професійно-технічної) освіти, 1 доцент закладу вищої освіти (керівник секції Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді), 1 директор закладу загальної середньої освіти,1 директор закладу дошкільної освіти,2 керівника закладів позашкільної освіти.

Керуючись Положенням про присудження обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського конкурсна комісія визначилалауреатами обласної педагогічної премії імені  В.О.Сухомлинського кращих педагогів області:

БІБІК Наталію Станіславівну, учителя історії комунального закладу "Бобринецьке навчально-виховне об’єднання "Навчально-виховний комплекс "Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1" Бобринецької міської ради Кіровоградської області"

Учні Наталії Станіславівни мають ґрунтовні знання з історії та є постійними переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення", Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, інших інтелектуальних та краєзнавчих змагань Всеукраїнського та регіонального рівнів.

КОВАЛЬОВА Юрія Григоровича, доцента кафедри фізико-математичних дисциплін, керівника Центру Льотної академії Національного авіаційного університету, керівника секції експериментальної фізики Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді.

З 2012 по 2019 рік 8 слухачі МАНУМ, науковим керівником яких був Юрій Григорович, здобували дипломи 2, 3 ступенів на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а ще троє його вихованців вибороли право представляти область на заключному етапі у 2020 році в секціях "Теоретична фізика", "Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка" та "Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології".

СУРКОВУ Ганну Павлівну, директора комунального позашкільного навчального закладу "Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості".

Під керівництвом Ганни Павлівни Кіровоградський обласний ЦДЮТ перетворився в експериментальний майданчик, де створюються та проходять апробацію інноваційні навчальні та виховні технології, впроваджуються міжнародні проекти, залучаються до співпраці волонтерські всеукраїнські та міжнародні  організації (Корпус миру, США; Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів – DVVInternational, Німеччина; Європейський центр ім.Вергеленда, Норвегія; Представництво ЄС в Україні та ін.).

Фундаментом технології стали ідеї гуманізму Василя Олександровича Сухомлинського.

ФІЛІПОВУ Світлану Миколаївну, учителя історії та суспільствознавчих дисциплін навчально-виховного  комплексу "Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" Знам’янської міської ради.

Результативною є науково-дослідницька діяльність секцій "Історичне краєзнавство" та "Правознавство" у Малій академії наук учнівської молоді, роботою яких керує вчитель. Слухачі секцій виборюють призові місця вже кілька років поспіль. Переможцями ІІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2019/2020 навчальному році стали ліцеїсти Гвоздик О., Пономар Я. (ІІ місце), Мажаровська А. (ІІІ місце) - секція "Правознавство"; Пономар Я. (ІІ місце) - секція "Історія України".

Високих результатів досягають учні Світлани Миколаївни і під час проведення предметних олімпіад. У різні роки переможцями ІІІ (обласного) етапу олімпіади з правознавства стали 10 її учнів.

Вітаємо славних педагогів Кіровоградщини!!!