У Кіровоградській області відбулося ЗНО з фізики

11 червня 2018 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 2 пункти тестування в м.Кропивницькому.

У роботі було задіяно 30 аудиторій, в яких проходили тестування 393 випускники, що склало 87,5% від загальної кількості зареєстрованих. У роботі пунктів тестування було задіяно 77 осіб персоналу.

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

У ході проведення ЗНО не було зафіксовано випадків порушення абітурієнтами порядку проходження тестування.

13 червня 2018 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. Працюватиме 2 пункти тестування в м.Кропивницькому для 496 зареєстрованих абітурієнтів.