У Кіровоградській області відбулося ЗНО з географії

08 червня 2018 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 7 пунктів тестування: 5 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї.

У роботі було задіяно 108 аудиторій, в яких проходили тестування 1521 випускник, що склало 95,7% від загальної кількості зареєстрованих. У роботі пунктів тестування було задіяно 263 особи персоналу.

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

У ході проведення ЗНО не було зафіксовано випадків порушення абітурієнтами порядку проходження тестування.

11 червня 2018 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. Працюватиме 2 пункти тестування в м.Кропивницькому для 449 зареєстрованих абітурієнтів.