Колективи обласного ЦДЮТ веселили кропивницьких школярів у Грайляндії та Веселяндії

5 травня 2018 року колективи Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості розважали школярів міста в Кіровоградській обласній філармонії. Запросивши юних кропивничан  до країн Грайляндії та Веселяндії, вихованці закладу  провели для них яскраву ігрову програму «Хай добро перемагає» (режисер – Юлія Круніч).

Зі сцени філармонії дітвору веселили клоуни Кука і Чапа, які ,щораз запрошуючи дітвору до ігор та розваг, намагалися прогнати впертого Мага Суму. Той, у свою чергу, озброївшись підтримкою Чорного Кота та Чорта з приватного агентства зі створення пакостей, намагався не тільки зіпсувати усім настрій, а й викрасти дівчинку Усмішку, назавжди перетворивши її на Журбинку.

Чудові пісні, у яких все починаються з добра, енергійні танці клоунів, зайченят, квіточок та зайців, кумедні великі ляльки-герої улюблених мульфільмів, хоробрі козаки і багато запальних ігор – для молодших школярів обласна філармонія на одну годину перетворилася на планету Радості.

А розважали дітвору в цей день народні художні колективи обласного ЦДЮТ: шоу-театр молодіжного клубу «Імідж» (керівник – відмінник освіти України Наталія Долгополова), ансамбль сучасної хореографії «Час Пік» (керівник – відмінник освіти України Ірина Мурована), студія сучасної дитячої естрадної пісні «Вікторія» (керівник – відмінник освіти України Вікторія Гаваза), студія вокального мистецтва «Антарес» (керівник – Олена Дороганич), а також студія художнього слова «Юність» (керівник – відмінник освіти України Валентина Політаєва).

Галина Богомаз-Кулик, фахівець зі зв'язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ