У Кіровоградській області відбулося ЗНО з біології

4 червня 2018 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 9 пунктів тестування: 5 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї, по 1 у м. Новоукраїнка та в смт Голованівську.

У роботі було задіяно 157 аудиторій, в яких проходили тестування 2327 випускників, що склало 95,2% від загальної кількості зареєстрованих. У роботі пунктів тестування було задіяно 381 особу персоналу.

У ході проведення ЗНО не було зафіксовано випадків порушення абітурієнтами порядку проходження тестування.

06 червня 2018 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. Працюватиме 18 пунктів тестування: 7 в м.Кропивницькому, 3 - м.Олександріїї, по 2 у м. Новоукраїнка, Знам’янка, смт Голованівську, по 1 у м. Світловодськ та Новомиргород для 4168 зареєстрованих абітурієнтів.