Чемпіонат Кіровоградської області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді 2020 року відкрито

20 липня 2020 року на території Олександрійського району та Приютівської ОТГ стартував ХІ Чемпіонат області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді. Вперше комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить цей Чемпіонат дистанційно. Чемпіонат проходитиме з 15 липня до 25 серпня 2020 року. Місце старту (початок маршруту) с. Пантаївка (територія комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» вул. Шкільна,1), за попереднім узгодженням часу заїзду з організаторами змагань. Фініш (закінчення маршруту) с. Приютівка Олександрівського району.

Першою командою, що вийшла на маршрут та відкрила Чемпіонат стала команда БДЮТ-СПТ «Атлант» м. Олександрія (керівники команди Корнієнко В.М., Татарін А.В.). У перший день походу учасники віднайшли всі контрольні пункти та подолали два технічні етапи: «траверс схилу» та «спуск спортивний»; прошли частину «Пантаївського лісу», Морозівський розріз.

У змаганнях можуть брати  участь школярі, гуртківці закладів позашкільної освіти, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти області, а також інші команди. Вік учасників від 10 років до 21 року.Склад і кількість учасників походу 8 чоловік включно з керівником та заступником керівника.

Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 60км, тривалістю не менше 4 днів розробленого Головною суддівською колегією, з проходженням контрольних пунктів (КП), орієнтування та Х-етапів.

Детально Умови ХІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2020 році за посиланням: