Ми - майбутнє нашої країни

12 травня 2018 року в сесійній залі Петрівської райдержадміністрації відбулася чергова сесія Петрівського РПД. На сесію до юних депутатів завітали:

 - Сакара Тамара Вікторівна – голова Петрівської районної ради;

- Завалій Сергій Володимирович -  голова Петрівської районної державної адміністрації;

- Панета Тетяна Григорівна – перший заступник голови Петрівської районної державної адміністрації;

- Лугова Ірина Іванівна – завідувач сектору молоді та спорту Петрівської райдержадміністрації.

Тамара Вікторівна та Сергій Володимирович звернулися до присутніх зі словами вдячності за результативну роботу районного парламенту дітей та запевнили, що готові підтримати молодь у всіх задумах та починаннях. Також голови виконали почесну місію – привітали голову Петрівського РПД Черевко Ірину з тим, що саме вона представлятиме Кіровоградщину в Національній дитячій раді. Також  було підписано Угоду про співпрацю між районною радою, райдержадміністрацією та районним парламентом дітей.

Як  завжди сесія РПД, яка проходить у травні, є звітною. Парламентарі підбивають підсумки роботи за навчальний рік, діляться досвідом проведених заходів, реалізованих проектів, говорять про проблеми та визначають пріоритетні напрямки роботи надалі.

Учасники сесії звітували про участь у  Саміті проактивних «Б.У.М.» (Дементьєв Євгеній), про участь Петрівського РПд у діяльності Кіровоградського ОПД (Єфімова Тетяна), про роботу районного парламенту дітей за 2017-2018 навчальний рік (Черевко Ірина) та про роботу шкільних органів учнівського самоврядування (голови ОУС).

Також під час сесії відбувся захист та підведення підсумків районного конкурсу проектів «Школа та село – наш дім, ми господарі в нім». Переможцями конкурсу стали:

І м. – Іскрівська ЗШ І-ІІІ ступенів;

ІІ м. – Богданівська ЗШ І-ІІ ступенів;

ІІІ м. – Новостародубська ЗШ І-ІІІ ступенів та Чечеліївська ЗШ І-ІІІ ступенів.