Інформація про проведення ЗНО з французької, німецької, іспанської мов в Кіровоградській області

06 липня 2020 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з французької, німецької, іспанської мов.

Відповідно до встановлених вимог в області працював 1 пункт тестування, який розташований в м.Кропивницькому.

У тестуванні було задіяно 5 аудиторій, в яких здавав зовнішнє незалежне оцінювання 21 абітурієнт, що склало 70% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 30 абітурієнтів). У роботі пункту тестування було задіяно 20 педагогічних працівників.

За проходженням ЗНО спостерігали 2 представника від засобів масової інформації

Зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Порушень процедури тестування не зафіксовано.

07 липня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. Працюватиме 9 пунктів тестування: 6 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї, 1- м. Гайвороні.