Вітаємо юних краєзнавців Кіровоградщини - переможців Всеукраїнських краєзнавчих конкурсів

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських краєзнавчих конкурсів та акцій. На адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» надійшли дипломи Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. Відзначено:

у Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді  «Українська революція: 100 років надії і боротьби»  - творчий колектив НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 - ліцей» (керівник Філіпова Світлана Миколаївна), що посіли ІІ місце;

у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» - Кульпанову Єлизавету ученицю Олександрійcького навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ст. №17-ліцей) Олександрійської міської ради за презентацію «Стежками Олександрійщини» (керівник Вечірко Вікторія);

у Всеукраїнському етапі краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» - учасників міжрегіонального освітнього проекту «Степові перлини рідного краю» з Долинського та Олександрійського районів (с. Добронадіївка) (керівники Федоров Вадим, Стеблина Ольга); Василенко Марину з Долинського району  (керівник Пістрюга Світлана ); Карпутенко Сергія з Долинського району  (керівник Ламанов Сергій) за роботу «Історія заселення краю за часів козацтва»; вихованців творчого об’єднання учнівської молоді «Podolia Infarior» з Благовіщенська (керівник Головко Сергій).