«Моя маленька Батьківщина на карті України»

12 травня відбулася зустріч членів Бобринецького та Маловисківського міських парламентів дітей у рамках проекту Кіровоградського обласного парламенту «Моя маленька Батьківщина на карті України». До заходу активно долучилися також учасники учнівсько-студентського парламенту нашого міста та представники молодіжної громадської організації «ТЕМП».

Для гостей міста та мешканців нашої громади координатор парламенту Щіченко Наталія та вихованці гуртка учнівського самоврядування провели екскурсію «Стежками корифеїв», а керівник гуртка спортивного туризму Горецький Іван разом зі своїми учнями організував цікаві туристичні переправи на р.Бобринка.

Гості були вражені. Життя і діяльність Івана Тобілевича та Марка Кропивницького, яких вони знають і творчість яких знайома, вони побачили через призму тієї землі, яка ще дихає їх ідеями і помислами. У краєзнавчому музеї вони змогли побачити багато фотодокументів та експонатів, які розповідають про видатних театралів та дослідника їх творчості, засновника музею Миколу Смоленчука. Дітям сподобалось слухати екскурсоводів-ровесників (цього разу дебютували Анастасія Волошин, Єлизавета Кобилянська, Мар’яна Кучеренко та Оля Кареліна, а також виникали запитання, на які ерудовані гуртківці швидко знаходили відповіді. Біля річки з підлітками вправно та зі знанням справи провела музичні ігри Вікторія Щіченко з Євгеном Мироновим. Та найбільше, напевне, згадуватимуть учасники зустрічі екстримальні пригоди на туристичних переправах, яких було влаштовано аж три! Настанови та інструктажі Воскобойнікових Вікторії та Маргарити, Брасла Євгена, Чубакова Ігора та капітана Гриценка Максима допомогли учасникам зустрічі отримати емоційний заряд та захопитися спортивним туризмом з першого знайомства із ним. Враховуючи всі ці моменти, гості із Маловисківської ОТГ залишилися задоволені і запросили на гостини до себе.

Цієї цікавої і неповторної зустрічі не відбулося б без підтримки. Тому висловлюємо щиру подяку людям, які допомогли в організації заходу, такого необхідного для налаштування зв’язків між дитячими та молодіжними організаціями у нашій області. Це міський голова Сніжко Валерій Вадимович, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Кривошея Людмила Петрівна, директор КЗ «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1» Карпук Володимир Васильович та працівники їдальні закладу, директор та заступник КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Обод Катерина Василівна та Кириченко Наталія Іванівна, голова та заступник районної парторганізації «АПУ» Крутько Юрій Миколайович та Щіченко Олександр Кузьмич, педагоги шкіл Мельник Іннеса Валентинівна, Кавінська Вікторія Вадимівна, Ломакіна Наталія Володимирівна, Пирля Олександр Миколайович, Платонов Георгій Іванович, Вуйченко Віктор Степанович.

Отож, ми не сидимо на місці, ми активно досліджуємо, вивчаємо і ділимося досвідом.