Проект «МІНЯЮ УЧНЯ», який тривав з 24 квітня по 4 травня

11 травня ц. р. у Маловисківській громаді відбулася особлива   подія у житті  учнівської молоді.  Проект «МІНЯЮ УЧНЯ», який тривав з 24 квітня по 4 травня,  завершився  фінальним  дійством за участі усіх учасників  - учнів, які погодилися взяти участь у проекті, їх однокласників, які прийняли до себе в колектив нових учнів, учителів – класних керівників, учителів – координаторів, адміністрації закладів та усіх, хто  цікавився та слідкував за  перебігом проекту

Присутніх на заході привітав міський голова Юрій Гульдас, який був  ініціатором проекту «МІНЯЮ УЧНЯ».  Звертаючись до присутніх, міський голова зазначив, що метою проекту  стало  насамперед   вивчення  рівня  надання освітніх послуг у різних навчальних закладах громади, і   експертами  у вивчені даного  питання  виступили   учні – учасники проекту,  які погодилися взяти у ньому участь та тимчасово перейшли  на навчання  у інший заклад. По  ходу проект  проявив себе  значно ширше та  надав  можливість  дітям  проявити  себе  у  нових колективах,  перевірити  здатність до адаптації у нових умовах, вийти із зони комфорту, як зазначили  шкільні психологи, що вивчали  відношення дітей до проекту. Крім того, між учнями встановилися особисті  стосунки,  що розширило коло їх молодіжного спілкування. Позитив, нові знайомства, нові враження від відвідання інших територій  громади, отримана інформація про історію та сучасний стан різних населених пунктів громади… всього не перелічиш. Таким  чином,  проект вийшов далеко за рамки   прогнозованих результатів.

Перебіг проекту презентували Вікторія Румянцева, методист Маловисківського ДЮЦУ «Вись» та Олександр Петров, учень Маловисківської гімназії. Завдяки їх спільній творчій роботі – відеоролика, усі присутні мало можливість дізнатися як проходив проект у всіх закладах. З відеоматеріалом, створеним Вікторією та Олександром, можна оазнайомитися за посиланням

Під час заходу Анна Грузін, психолог  гімназії,  та Вікторія Горобець, психолог ДЮЦу, презентували своє дослідження про ставлення дітей, батьків та вчителів до проекту. Як зазначила Анна Грузін, цей проект став у доброму розумінні для учасників  певним стресом, але вони змогли себе перебороти та самоствердитися, що характеризує їх як  сильні особистості, що можуть долати труднощі. З  дослідженням  психологів, проведеним за результатами анкетування, можна ознайомитися за посиланням.

Отже, проект «МІНЯЮ УЧНЯ 2018» успішно завершився, очікуємо на продовження – «МІНЯЮ ВЧИТЕЛЯ», «МІНЯЮ ДИРЕКТОРА»…