Інформація проведення ЗНО з математики в Кіровоградській області

25 червня 2020 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

Відповідно до встановлених вимог в області працювали 19 пунктів тестування, 9 з яких розміщені в м.Кропивницькому, 3 - м.Олександріїї, по 1 м.Знам’янці, м. Світловодську, смт Голованівську, смт.Доброволечківці, м.Гайвороні, м.Новоукраїнці, м.Новомиргороді.

У тестуванні було задіяно 315 аудиторій, в яких здавали зовнішнє незалежне оцінювання 3296 абітурієнтів, що склало 71% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 4649 абітурієнтів). У роботі пунктів тестування було задіяно 792 педагогічних працівника.

За проходженням ЗНО спостерігали 2 представника від громадських організацій та журналісти «Суспільне телебачення UAКропивницький» і «Телеканал Вітер».

На пункті тестування розташованого на базі Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського один з абітурієнтів не був допущений до здачі ЗНО через підвищену температуру. Учень пройде тестування з математики під час додаткової сесії.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Порушень процедури тестування не зафіксовано. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

30 червня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Працюватиме 33 пункти тестування: 12 в м.Кропивницькому, 5 - м.Олександріїї, по 2 у м. Знам’янці, Світловодську Новоукраїнці, Новомиргороді, Гайвороні, смт Голованівську, Долинській, по 1 у смт Доброволечківці, м.Бобринці.