7 травня ц.р. в сесійній залі Маловисківської міської ради у форматі відкритого засідання методичного об'єднання вчителів історіі та географіі Маловисківської громади

7 травня ц.р.  в сесійній залі  Маловисківської міської ради у форматі  відкритого засідання методичного об'єднання вчителів історіі та географіі Маловисківської громади (керівник Олена Мазур

Автор,  який особисто  презентував книгу, коротко охарактеризував  свою наукову  працю, як дослідження  про події), відбулася презентація книги Бориса Шевченка  "Маловисківщина в роки Другої світової ". Другої світової війни на території сучасного Маловисківського району

Серед учасників презентації була присутня   Кіровоградської області, проведене на основі архівних документів, історичної  й краєзнавчої літератури та спогадів.

Книга Бориса Шевченка  "Маловисківщина в роки Другої світової " в 2018 році здобула перемогу в конкурсі на здобуття  обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова  у номінації “Наукові дослідження з історії та етнографії краю”. Ольга Голованова, краєзнавець,  автор книги “Злинка: від витоків до сьогодення”, яка високо оцінила  наукове дослідження  нашого молодого земляка та її вплив на  процес  дослідження регіональної історії.

Так склалося, що презентація книги у міській раді відбулася напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення  та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом , що особливо  загострило увагу учасників  презентації до дослідження молодого історика Бориса Шевченка, який презентував сучасний неупереджений погляд на події складного історичного періоду в історії нашого краю.