Відзначено кращих державних службовців галузі освіти області

Сьогодні 23 червня 2020 року в управлінні освіти і науки обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби України.

З професійним святом привітав працівників галузі — державних службовців начальник управління Володимир ТАБОРАНСЬКИЙ.

У ході привітання було відзначено кращих державних службовців галузі освіти області

Колісник Людмилу Миколаївну, начальника відділу освіти Устинівської районної державної адміністрації;

Кравченко Світлану Вікторівну, начальника відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації;

Тимка Сергія Миколайовича, завідувача сектору освіти Олександрівської районної державної адміністрації.

Захід відбувся за допомогою онлайн-зустрічей Google Meet.