Вітаємо переможців фіналу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

Кіровоградською регіонально оганізацією Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я" що працює на базі комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" у березні 2020 року було направлено на фінальний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" 20 кращих робіт переможців обласного етапу конкурсу.

10 червня 2020 року журі фіналу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" у складі: Гайдамаки А.В. - народного художника України; Матвійчука А.М. - народного артиста України; Остапенка В.Л. - керівника творчої студії  "Чарівник" ЗОШ №36 ім. С.П.Корольова; Головащук В.М. - директора Київського філіалу Національного центру аерокосмічної освіти молоді України; Заїки Н.В. - провідного фахівця УМАКО «Сузір’я» підбило підсумки конкурсу.

За майстерність володіння словом, побудову сюжету та прагнення висловити свою індивідуальність Дипломом УМАКО «Сузір’я» нагороджені:

В номінації «Література та журналістика»:

За зайняте ІІІ місце Демочко Єгор - вихованець гуртка "Основи журналістики" (Керівник Попович Н.Л.) Новгородківського районного будинку дитячої та юнацької творчості за роботу "Відгук про фільм Джорджа Лукаса "Зоряні війни".

В номінації «Комп’ютерна графіка»:

За зайняте І місце Орсагош Вадим - вихованець гуртка "Цифрова фотографія" (Керівник Іонова Т.П.) комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" за роботу "Далекий космос";

За зайняте ІІ місце Чміленко Ярослав - вихованець гуртка "Фотосалон" (Керівник Медведенко Л.Г.) Новомиргородського районного будинку дитячої та юнацької творчості за роботу "І на Марсі будуть яблуні цвісти".