Сайти Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти наразі працюють повільніше через велике навантаження

Ми радимо Вам не хвилюватися і нагадуємо, що завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови і літератури та занести свої відповіді до сервісу визначення результатів учасники можуть до 18:00 19 червня.

Якщо у вас виникають питання щодо пробного ЗНО, звертайтесь до регіональних центрів оцінювання якості освіти:

▪ Одеський

Регіони обслуговування: Одеська, Кіровоградська області (048) 784-69-95, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо вибачення за ці технічні проблеми, Український центр оцінювання якості освіти працює над тим, щоб усунути їх найскоріше.