Вітаємо призерів обласних змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні)

17-18 квітня 2018 року на базі комунального закладу Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні змагання серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні), під час яких учасники виборювали особисто-командну першість у п’яти класах моделей літаків.

У змаганнях взяли участь юні авіамоделісти Добровеличківського  центру дитячої та юнацької творчості, Побузького центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району, Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради. Маловодянської ЗШ І-ІІІ ступенів Долинського району, команди комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

У церемонії відкриття змагань взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури, спорту та  позашкільної освіти, управління освіти, науки молоді та спорту облдержадміністрації Ул’яна Соколенко, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої,  позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти, науки молоді та спорту облдержадміністрації Ольга Тимко.

З програмою змагань, які щорічно проводяться з метою сприяння розвитку творчих здібностей вихованців, розширення їхніх знань про конструкції літальних апаратів, ознайомив учасників головний суддя Олександр Богов – начальник навчально-виробничого відділу Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

Протягом двох днів юні авіамоделісти  змагалися  у п’яти класах авіамоделей: F-1-N, F-1-D, F-1-L, F-1-R, “Mini-Stick”.

За підсумками змагань та на підставі рішення суддівської колегії визначилися переможці у командній першості. Ними стали команди КОЦНТТУМ  (керівник команди – Апостолов Денис Васильович), БДЮТ Олександрійської міської ради (керівник команди – Стреленко Віталій Леонідович) та Побузького ЦДЮТ Голованівського району Кіровоградської області (керівник команди – Запорожець Василь Михайлович), які посіли відповідно перше, друге та третє місця.

В урочистій обстановці відбулося нагородження і юних авіамоделістів в особистій першості.

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» щиро вітає переможців та бажає учасникам творчого натхнення та нових перемог!