З досвіду роботи ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»

17 квітня 2018 року на базі НМК ПТО у  Кіровоградській області  відбувся обласний семінар заступників директорів з навчальної роботи   та заступників директорів, які відповідають за стан загальноосвітньої підготовкиз проблеми: «Управління процесом впровадження ІКТ при викладанні предметів загально-освітньої підготовки».

Метою заходу була презентація досвіду роботи  ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»щодо управління процесом впровадження ІКТ при викладанні предметів загальноосвітньої підготовки.

        

Процесом навчання «керували» методисти НМК ПТО Манукян Н.А., Гарбар О.В.

        

Заступник директора з НВР ДНЗ «КПЛСП»  Данеко В.В. презентувала досвід управління процесом впровадження ІКТ при викладанні предметів загальноосвітньої підготовки. Методист закладу Блідар І.М.  представила роботу «Школи ІТ- технологій» та  презентувала виставку напрацювань «Інформаційно-методичне забезпечення з досвіду використання ІКТ в навчальному закладі».

        

Для всіх присутніх була проведена  психологічна вправа «Чи завжди корисно слухати і дивитися?» (практичний психолог  Коротнюк О.А.) та навчальний практикум «Використання віртуальної дошки  Padletв управлінській діяльності»  ( заступник директора з НВР Данеко В.В., викладач інформатики Данилова Ю.Л.).

        

Відкритий бінарний урок  з використанням ІКТ «Доля людства в часи Другої світової війни крізь призму авторського бачення й оцінки у творах О. Довженка «Україна в огні» та А. Камю «Чума» провели викладачі української мови і зарубіжної літератури Криворучко.Ю.Ю., Грінченко О.І.

 На закінчення обласного методичного заходу   на заступників директорів очікувала інформація про порядок закінчення 2017-2018 навчального року та проведення ДПА і ЗНО у закладах ПТО, обмін досвідом та рефлексія.