У Кропивницькому успішно відбувся Чемпіонат області з велотуризму серед юних туристів

Дитячо-юнацький велотуристичний сезон 2018 року відкрився Чемпіонатом Кіровоградської області з велотуризму, який став своєрідною розминкою для кандидатів до збірної області з велотуризму перед Кубком України. У змаганнях, що відбулися у суботу, 14 квітня, взяли участь команди зі Знам’янки, Маловисківської ОТГ, Тетрівського району та Кропивницького. Учасники мали подолати дві дистанції ІІ класу складності – кросову довжиною біля 1,33 км, що була прокладена Парком Перемоги, та шість перешкод траси фігурного водіння, прокладеної теренами обласного центру туризму.

За умовами змагань, команди складались з двох осіб. Значна частина учасників приїхала без власних велобайків, тож мала можливість протестувати придбані центром туризму минулого року новенькі «Оптіми». Знам’янчани ж виступали виключно на своїх, до яких вони звикли.

Борoтьба була доволі напруженою, але напрочуд товариською. Більш досвідчені гонщики не соромились вболівати за менш досвідчених, групи підтримки вболівали за всіх одночасно. Але перший етап – «фігурне водіння» - без штрафних очок не пройшов майже ніхто. Головний суддя змагань Олександр Александров був суворим, але справедливим.

Перешкоди кросової траси максимально нагадували природні, проте мало вплинули на звиклих до шалених швидкостей гонщиків. Дякувати вищим силам та веломайстерності учасників, обійшлося без травм та пошкоджень техніки.

У загальнокомандному заліку переможцями стали: у старшій віковій групі – команди «Чорнолісся», «Чорнолісся-2» та «Чорнолісся-3»(тренер всіх команд В. Корчагін), у молодшій –«Чорнoлісся-2», «Чорнолісся»(тренер обох команд В. Корчагін) та Маловисківська ОТГ( тренер В. Михайлович).

У особистому заліку перемогу здобули:

Молодша група:

Велокрос: Гліб Громов, Павло Корчагін («Чорнолісся-2»), Дмитро Кишлян («Чорнолісся»); Валерія Власюк («Вись»), Поліна Чеботаренко («Чорнолісся»), Марія Будко (ЦДЮТ Петрово); фігурне водіння: Павло Корчагін, Гліб Громов («Чорнолісся-2»), Дмитро Кишлян («Чорнолісся); Поліна Чеботаренко («Чорнолісся»), Валерія Власюк («Вись»), Оксана Довгань («Скеля»).

Старша група:

Велокрос: Данило Дулов («Чорнолісся-4»), Максим Оленич («Торнадо»), Володимир Матвієнко («Чорнолісся-2»); Єлизавета Андрієнко («Чорнолісся»), Аліна Рибченко («Сокіл», особисто), Ганна Леонова («Сокіл»); фігурне водіння: Данило Дулов («Чорнолісся-4»), Микита Колесник («Чорнолісся»), Володимир Матвієнко («Чорнолісся-2»); Єлизавета Андрієнко («Чорнолісся»), Вероніка Гебескул («Сокіл-2»), Єлизавета Гребенюк («Чорнолісся-3»).