Держава піклується про дітей з вадами слуху

КЗ «Новомиргородська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» - навчальний заклад обласного підпорядкування, що діє в Новомиргороді. Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Тетяна Волинець та начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Володимир Таборанський ознайомилися із специфікою роботи та впровадженням  «Нової української школи».

Керівник закладу Василь Павленко презентував роботу педагогічного колективу за допомогою відеоролика. Тетяна Волинець вручила директору сертифікат на суму 225 тис. грн. для придбання програмно-апаратного комплексу для корекційно-розвиткової роботи, обладнання для слухового кабінету, обладнання для проведення уроків фізкультури, корекційних занять з лікувальної фізкультури та ритміки.

Гості оглянули навчальні класи, спальні кімнати, їдальню та сенсорну кімнату для психологічного розвантаження вихованців.

Тетяна Волинець відзначила важливість роботи педагогів та їх внесок в розвиток дітей з особливими потребами.