Професійній (професійно-технічній) освіті на Новомиргородщині бути!

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат та Златопільська гімназія - навчальні заклади району, що відвідали заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Тетяна Волинець та начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Володимир Таборанський.

Голова райдержадміністрації Алла Дворніченко в ході ознайомлення обласних керівників з роботою МНВК інформувала останніх про перспективи діяльності закладу. Районним керівництвом опрацьовується питання про створення на базі МНВК умов і можливостей для здобуття професійної освіти. Директор професійно-технічного училища № 16 м. Мала Виска Олег Тереза, який був присутній, відзначив фактичну готовність закладу для реалізації даного проєкту. Поки що, йде мова про набір груп для навчання за спеціальностями «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» (ІІІ, ІV розряду) та «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» (категорії А1, А2), необхідна матеріально-технічна база, з якою гостей ознайомив директор МНВК Сергій Романенко, в закладі наявна. Алла Дворніченко зазначила, що з даного питання вже є ряд спільних напрацювань з управлінням освіти й науки ОДА та професійно-технічним училищем № 16 . Мала Виска. Тетяна Волинець позитивно оцінила даний проєкт, побажала плідної  співпраці закладу професійно-технічної освіти, місцевої влади та аграріяв, які в першу чергу мають зацікавленість в кваліфікованих кадрах такого напрямку.

З історією становлення на сучасним станом Златопільської гімназії Тетяну Волинець та Володимира Таборанського ознайомив директор закладу Віталій Бирзул. Серед мабутніх перспектив обласним керівникам анонсували встановлення сучасного спортивного майданчика на території навчального закладу, робота з реалізації цього проєкту вже розпочата. Також обговорили реалізацію на території району положень нового Закону України «Про повну загальну середню освіту».