ПРЕС-РЕЛІЗ

10 квітня 2018 року на базі Громадського офісу проведено обласний семінар-тренінг для молодіжних громадських організацій та активної молоді по написанню проектів та проектному менеджменту.

 

Організаторами заходу стали управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації за сприяння управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» та молодіжної громадської організації Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері».

Громадських активістів навчали залучати кошти для реалізації соціальних проектів за рахунок бюджетів різних рівнів, а також міжнародних донорів.

Начальник відділу молодіжної політики та виховної роботи управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ірина Глобенко повідомила учасників про обласний конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Також, начальник відділу комунікацій та консультацій з громадськістю управління комунікацій з громадськістю Світлана Голота проінформувала про оголошення конкурсу соціальних проектів «Громадська перспектива: ідея-дія-результат» на 2019 рік.

Тренер семінару, голова Центру розвитку національних культур «Єдина родина» Олена Арутюнян, звернула увагу молоді на важливість чіткої постановки мети і завдань проектів, важливість ефективної командної роботи та нюанси взаємодії зі спонорами.

Учасниками семінару стали більше 70 осіб з числа активної молоді Кіровоградського, Знам’янського, Олександрійського, Світловодського, Бобринецького та Новоукраїнського районів та міста Кропивницький.