Визначено результати другої сесії пробного ЗНО

Визначено результати другої сесії пробного ЗНО

В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» розміщені результати пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. Пробне тестування з цих предметів відбулося 31 березня.

Результати за шкалою 1–12 та шкалою 100–200 отримали лише ті учасники, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Також робоча група Українського центру оцінювання якості освіти з питань установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів учасників пробного ЗНО встановила пороговий бал з кожного предмета.

Пробне ЗНО з історії України. Пороговий бал – 29:

Пробне ЗНО з математики. Пороговий бал – 12:

Пробне ЗНО з біології. Пороговий бал – 26:

Пробне ЗНО з географії. Пороговий бал – 30:

Пробне ЗНО з фізики. Пороговий бал – 15:

Пробне ЗНО з хімії. Пороговий бал – 19:

Пробне ЗНО з англійської мови. Пороговий бал – 21:

Пробне ЗНО з німецької мови. Пороговий бал – 21:

Пробне ЗНО з французької мови. Пороговий бал – 21:

Пробне ЗНО з іспанської мови. Пороговий бал – 21:

Пороговий бал – це кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. При встановлені порогу «склав/не склав» враховують кількість завдань у тестах і кількість учасників, які складали пробне ЗНО.

Абітурієнти, результати яких були не нижчими від «порогового бала», отримали оцінку за шкалою 100–200 балів.

Результати пробного тестування не використовують для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до закладів вищої освіти.