У Кропивницькому відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України»

5-6 квітня 2018 року в Льотній академії НАУ відбулася ІVМіжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України»

Кропивницький не часто стає місцем проведення наукових заходів міжнародного масштабу. Тому увагу фахівців, науковців, громадськості безперечно привернув захід, який відбувся в нашому місті на початку квітня.

На відкритті конференції виступив начальник академії С.М.Неділько, директор Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді С.В.Неділько, директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини В.Г.Животовська, представники Південної Кореї.

У програмі конференції:

пленарне засідання, присвячене нагальним проблемам розвитку туризму в регіонах України;

робота наукових секцій за напрямками:

ü«Економічні проблеми, менеджмент та маркетинг в туризмі»,

ü«Географія туризму та рекреації»,

ü«Теоретичні, методичні та організаційні основи спортивного туризму та активної рекреації»,

ü«Психолого-педагогічні та правові аспекти туризму та рекреації, підготовка фахівців з туризму»,

ü«Екологічні аспекти туризму та рекреації»,

ü«Краєзнавчий туризм».

Конференція викликала широкий резонанс у наукової спільноти України. До участі в конференції представили доповіді майже 90 науковців з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Сум, Тернополя, Ужгорода, Умані, Полтави, Кривого Рогу, Кам'янця-Подільського, Гайворона, а також з Казахстану, Білорусі, Південної Кореї, Словенії, Туреччини, Азербайджану, Марокко. Серед учасників конференції 10 докторів наук та 36 кандидатів наук.

Кропивницький був представлений широким загалом науковців Льотної академії Національного авіаційного університету, а також національного технічного університету, державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, фахівцями туризму обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, обласного краєзнавчого музею, представниками туристичного бізнесу області, засобами масової інформації.

Всім учасникам сподобалися цікаві та змістовні доповіді з усіх напрямків конференції. На початок конференції був випущений збірник матеріалів конференції, учасники отримали міжнародні сертифікати.