В ОДА презентували програму освітнього та культурного розвитку, до якої ввійшли проєкти лідерів думок Кіровоградщини

Відбулась презентація програми освітнього та культурного розвитку, в основу якої ввійшли кращі проєкти громадських активістів Кіровоградщини.

Про це повідомила заступниця голови ОДА Тетяна Волинець.

«Програма базується на кращих ініціативах лідерів думок нашої області. Йдеться про потужні освітні, національно-патріотичні, культурно-мистецькі та мовні проєкти», - прокоментувала Тетяна Волинець.

Як зазначив очільник Кіровоградщини Андрій Балонь, це вперше влада та громадськість в синергії працювали над стратегією розвитку краю. Тепер програма буде винесена на розгляд депутатського корпусу обласної ради.

Загалом у програму ввійшли 34 проєкти від громадських активістів Кіровоградщини.

Документ був створений задля реалізації іміджевих освітніх, культурно-мистецьких, просвітницьких ініціатив і впровадження інновацій у сфері культури та освіти. Також серед ключових завдань програми – забезпечення системної взаємокомунікації закладів культури та освіти й підвищення престижності української мови як державної.