Електрозварник ручного зварювання - професія для мужніх

Саме таким привітальним гаслом зустрічав Піщанобрідський професійний аграрний ліцей учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти з професії «Електрозварник ручного зварювання», який відбувся 29 березня.

У конкурсі взяли участь 3 конкурсанти із  ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», ДНЗ «Професійно-технічне училище № 8 м.Кіровоград» та Піщанобрідського професійного аграрного ліцею.

Згідно умов, конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. Теоретичний тур виявив рівень знань конкурсантів з предметів професійно-теоретичної підготовки.

Під час практичного туру учасники конкурсу виконували роботу по зварюванні конструкції з наданих деталей згідно креслення.

Роботу учасників конкурсу оцінювало журі, в складі якого були представники  підприємств-замовників кадрів та закладів професійно-технічної освіти.

За рішенням журі переможцями конкурсу стали:

І місце – Бєлосвєтов Євген, учень ДНЗ «Професійно-технічне училище № 8 м.Кіровоград»;

ІІ місце – Щирба Олександр, учень ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»;

ІІІ місце – Карпенко Андрій, учень Піщанобрідського професійного аграрного ліцею.

Нагороджуючи переможця конкурсу, голова журі Сніжков Микола Васильович, головний інженер ТОВ «Перше травня» наголосив, що такого кваліфікованого робітника він з задоволенням візьме на роботу.

Бажаємо Бєлосвєтову Євгену гідно представити нашу область на Всеукраїнському етапі в м. Харків та повернутись з перемогою.