Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно ректору Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Гучними оплесками зустріли учасники 47-го обласного зльоту молодих вчителів, присвяченого 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського, звістку про присвоєння цієї державної нагороди доктору філологічних наук, професору, ректору вишу Олегу Семенюку за заслуги в розвитку освіти, досягнення в професійній діяльності та підготовці висококваліфікованих кадрів.

До цієї нагороди Олег Анатолійович – визнаний мовознавець в наукових колах, йшов не один рік наполегливої й системної праці над собою, поєднуючи роботу з активною громадянською діяльністю. У його послужному списку понад півсотні наукових робіт. Свого часу двічі був стипендіатом Кабінету Міністрів України.

За словами колег, з ним цікаво працювати, бо у стосунках панує взаємна довіра, відповідальне ставлення до службових обов’язків. А до того має він організаторський хист, який стає йому в пригоді під час розв’язання нагальних проблем та вирішення різних питань, яких кожного дня –безліч…

Почесне звання ректору вручили представники обласної влади та народний депутат України Костянтин Яриніч.

Вітаємо з нагородою!

Анатолій Саржевський