Вітаємо переможців виставки-конкурсу «ФОРТЕЦЯ ХОБІ МАЙСТЕР»

24-25 березня у виставковому залі аеропорту міста Кропивницького за участю понад трьохсот учасників із п’яти областей України та Республіки Молдова відбулася П’ята Всеукраїнська виставка-конкурс «ФОРТЕЦЯ ХОБІ МАЙСТЕР» з нагоди відзначення 30-річниці від створення громадської організації «Клуб історико-технічного стендового моделювання в Кіровоградській області».

З - поміж інших  п’ятисот експонатів - масштабних копій різних зразків військової і цивільної техніки, які надійшли з Києва, Полтави, Одеси, міста Первомайська Миколаївської області, Республіки Молдова, організатори заходу відзначили і окремі роботи – моделі мікролітаків, виготовлені руками вихованців гуртка «Стендові моделі – копії суден з двигуном» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості» (керівник Едуард Наливайський).

Дипломом переможця в категорії юніори нагороджений Юрій Вихріст, а Дипломом ІІІ ступеня Станіслав Жук.

Окрім того, вихованці гуртка отримали від організатолрів заходу пам’ятні подарунки та медалі.

Вітаємо  переможців виставки – конкурсу та керівника гуртка «Стендові моделі – копії суден з двигуном» Едуарда Наливайського з черговим заслуженим успіхом!