Вітаємо переможців змагань з робототехніки Dnepr Robo Battle 2018

24 березня в місті Дніпро, за ініціативи приватного навчального закладу «Skills Room», пройшли змагання з робототехніки Dnepr Robo Battle 2018. У програмі змагання були запропоновано дисципліни: RoboSumo (автономна битва на рингу), LineRace (гонка по лінії), Wedo2 (Їжа має значення, завдання по WRO 2018) і RoboSumoControlled (пілотовані бої роботів на рингу). Учасники виступали в таких класах роботів: Lego (роботи з конструктора Mindstroms або Wedo2) та CraftRobots (саморобні конструкції).

Серед членів команди, яка представляла Кіровоградську область на цих змаганнях був і Дерев’янко Сергій, який відвідує гурток «Технічне конструювання» (керівник – Калашник Ю.О.) комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді", що працює на базі комунального закладу "Добровеличківське НВО".

За результатами змагань серед 12 роботів-сумо сильнішим серед автономних (запрограмованих) роботів виявився робот Дерев’янка Сергія, який зайняв І місце. Серед керованих (пілотованих) роботів-сумо робот Дерев’янка Сергія виборов ІІ місце.