Проектна діяльність учнів на уроках інформатики

22 березня 2018 року на базі ДНЗ «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування» навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській областіпроведено семінардля викладачів інформатики з проблеми «Організація  проектної діяльності учнів на уроках інформатики з використанням сучасних ІКТ».

Метою означеного заходу було підвищити професійну компетентність викладачів інформатикиз вищезазначеної проблеми шляхом обміну досвідом.

У ході семінару викладач інформатики Мармалюк Ю.А. представиласистемуроботи щодо створення проектів учнями з використанням найсучасніших Інтернет-ресурсів та презентувалазбірку проектів професійного спрямуванняз предмета «Інформатика».

Під час відкритого уроку на тему«Створення й показ слайдових презентацій. Спільна робота з документами. Розробка колективного проекту» учасники семінару  ознайомилися з етапами організації проектної діяльності учнів.

У рамках круглого столу викладачі обмінялися досвідом з проблеми семінару. Особливо актуальними стали питання щодо використання різноманітних онлайн-сервісів: Kahoot, Padlet, Wizer.me, LearningApps, Googleформа, Preziтощо.

Проведення означеного заходу показало, що використання проектної технології на уроках дає можливість сформувати в учнів ключові  компетентності, необхідні кожній сучасній людині для успішної    життєдіяльності.

Навчально-методичний кабінет  професійно-технічної  освіти у Кіровоградській області»