Театр-студія «Маска» презентував казкові «Уроки творчості та доброти»

21 березня 2018 року народний художній колектив театр-студія «Маска» (керівник – відмінник освіти України Надія Фільченкова) Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості презентував для вихованців закладу та їхніх батьків пізнавально-театралізовану програму «Уроки творчості та доброти». Захід проходив у рамкам відзначення 100-річчя від дня народження видатного українського педагога, письменника та публіциста Василя Сухомлинського.

Юним артистам театру-студії, які інсценізували у своїй виставі написані Василем Сухомлинським казки, вдалося влаштувати маленьке свято добра, радості та мудрості. Реалізувати задумане їм допомогли вихованці народного художнього колективу оркестру духових інструментів «Зміна» (керівник – Олександр Ніщеменко) Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

Сухомлинський стверджував, що казка допомагає оживити навколишній світ, а діти розуміють її ідею лише тоді, коли вона втілена в яскравих образах. Тому під час театралізованого дійства вихованці «Маски» спробували відтворити той чарівний казковий світ з його таємничістю і неповторними героями, які вчать за будь-яких обставин пам'ятати про вічні цінності людського життя. А гучні оплески глядачів, їхні щирі посмішки та задумані погляди стали доказом того, що «Уроки творчості та доброти» були для них не тільки яскравими, а й важливими.

Галина Богомаз-Кулик, фахівець зі зв'язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ