ХVІІІ обласний чемпіонат з інтелектуальних ігор серед молоді сезону 2017/2018 навчального року

Справжнє свято Інтелекту відбулося 22 березня 2018 року у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості, де 20 учнівських і студентських команд із закладів загальної середньої та вищої освіти взяли участь у ХVІІІ обласному чемпіонаті з інтелектуальних ігор серед молоді сезону 2017/2018 навчального року.

Розклад чемпіонату передбачав на початку проведення командної “Своєї гри” на 8 музичних тем, по завершенню якої команди змагалися у грі “Що? Де? Коли?” (2 тури по 15 запитань у кожному). А вже із 8 команд, яки були кращими за результатами попередніх ігор, визначався чемпіон області з “Брейн-рингу”.

Остаточні підсумки молодіжного чемпіонату сезону 2017/2018 навчального року результати за трьома видами інтелектуальних ігор наступні.

Командна “Своя гра”:
1 місце - команда “Совенята” (Центральноукраїнський національний технічний університет);
2 місце - команда “Феміда” (приватний вищий навчальний заклад “Кропивницький інститут державного та муніципального управління”);
3 місце - команда “Інтелектуали” (збірна команда запасних гравців - команда, яка зібралась за 5 хвилин до гри!).

“Що? Де? Коли?”
Загальний залік:
1 місце - команда “Небо выбрало нас” (Льотна академія Національного авіаційного університету);
2 місце - команда “Загін повільного реагування” (Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання “Загальноосвітня школа I-II ступенів - ліцей №19 - позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області");
3 місце - команда “Лідер” (Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів №16 - дитячий юнацький центр "Лідер" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області").

Юніорський залік (команди шкіл):
1 місце - команда “Загін повільного реагування” (Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання “Загальноосвітня школа I-II ступенів - ліцей №19 - позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області");
2 місце - команда “Лідер” (Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів №16 - дитячий юнацький центр "Лідер" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області");
3 місце - команда “Ерудит” (Навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4" Світловодської міської ради Кіровоградської області).

“Брейн-ринг”
3 місце - команда “Логос” (Державний вищий навчальний заклад "Кіровоградський будівельний коледж") та команда “Загін повільного реагування” (Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання “Загальноосвітня школа I-II ступенів - ліцей №19 - позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області").

Бажаємо переможцям успішного виступу на Чемпіонатах України!

Сергій Пляка