За нашу свободу

Національно-патріотичне виховання є невід`ємною складовою роботи Олександрійського коледжу культури і мистецтв. Студенти коледжу разом з керівниками навчальних груп постійно долучаються до акцій та заходів, метою яких є надання моральної підтримки воїнам АТО, розвиток почуття гордості за належність до українського народу, виховання любові до рідного краю, розвиток почуття патріотизму та відповідальності за своє майбутнє.

Одним з таких заходів є Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», що відбувався за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Громадської спілки «Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників АТО», Державної служби України з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції, Національної спілки письменників України.

Для участі у конкурсі студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» готували роботи, виконані у різних техніках образотворчого мистецтва, малюнки, виконані у різних програмах комп’ютерної графіки та дизайну.

Нещодавно було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу». Є привід порадіти успіхам нашої вихованки. З-поміж 915 творчих робіт, що надійшли з 18 областей України, студентка ІІ курсу Анна Хіта за роботу «Протистояння добра і зла» (керівник Жеребіло О.І.) відзначена дипломом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі «Образотворче мистецтво».

Вітаємо Анну та її керівника з перемогою та зичимо нових творчих успіхів!