ЇЇ величність торгівля

Професія «продавець» - одна з найбільш поширених і повсюдно затребуваних професій на світі.

20  березня  2018 року на базі ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»  проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності закладів професійно-технічної освіти з професії «Продавець продовольчих товарів».

Конкурс відкрили головний спеціаліст відділу навчальних закладів управління освіти, молоді та спорту України Левошко В. Б., директор навчально-методичного  кабінету  ПТО у Кіровоградській області Шолудько А.П.,  директор ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» Снєжко Л.О.

На заході були присутні:

голова журі: Гордова А.А. - адміністратор магазину «Копілка» ТОВ ДНКГРУПП

Заступник голови:

Княжанська Г.О. – фахівець відділу по роботі з персоналом ДЦ «Україна»;

Грін Н.М. - голова циклової комісії товарознавства та підприємництва, викладач предмета «Товарознавство продовольчих товарів» Кропивницького коледжу харчування та торгівлі. Члени журі:

Рекун Л.В. - майстер виробничого навчання ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей»

Черемісова Т.М. - методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області

В конкурсі взяли участь  учні з професії  «Продавець продовольчих товарів» (кваліфікація– 4 розряду), переможці ліцейного  етапу конкурсу:

Косова  Алла,  учениця групи ДК-16, майстер в/н Багмет Ю.В.;

Сущенко Людмила, учениця групи ДМ-14, майстер в/н Малихіна О.С.;

Шамрай Дар’я , учениця групи ДК-16, майстер в/н Багмет Ю.В.;

Гринечко Анастасія, учениця групи ДМ-13, майстер в/н Малихіна О.С.;

Сергієнко Сніжана,  учениця групи ДМ-13, майстер в/н Малихіна О.С.

Сафонова Олена, учениця групи ДМ-14, майстер в/н Малихіна О.С.

Програма Конкурсу передбачала:

• виконання завдань теоретичного туру;
  • виконання завдань практичного туру.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Товарознавство продовольчих товарів», «Організація та технологія торговельних процесів», «Реєстратори розрахункових операцій», «Психологія та етика ділових відносин», «Облік і звітність», «Охорона праці» та включає виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

Практичний тур  складався з чотирьох завдань:

Завдання №1 Робота водному з торгівельних відділів (бакалія, кондитерський, молочний, овочевий).

Завдання №2 Фасування товару.

Завдання №3 Визначення маси товару.

Завдання №4 Робота на реєстраторах розрахункових операцій.

Всі учасниці справились з поставленими завданнями  і показали  гідні результати.

За  результатами конкурсу:

І місце - Косова  Алла,  учениця групи ДК-16, майстер виробничого навчання Багмет Ю.В.

ІІ місце – Сафонова Олена,  учениця групи ДМ-14, майстер виробничого навчання

Малихіна О.С.

ІІІ місце - Сергієнко Сніжана,  учениця групи ДМ-13, майстер виробничого навчання Малихіна О.С.

Підсумком заходу було колективне фотографування, інтерв’ю учасників, нагородження переможців конкурсу.