Вітаємо переможця телевізійного проекту «Школа на 12 балів»

Вітаємо переможця телевізійного проекту «Школа на 12 балів» - учнів 4-х та 7-х класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Кіровоградської міської ради (директор О. Саржевський).

Учні неодноразово беруть активну участь у телевізійному проекті « Школа на 12 балів», започаткованого кілька років тому популярним каналом «Кіровоград» за сприяння управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Новий навчальний рік став для учасників телевізійної гри успішним, бо, талановиті учні саме цього закладу загальної середньої освіти продемонстрували високий рівень своєї ретельної підготовки до участі в конкурсах на кращого знавця матеріалу шкільних предметів.

У молодшій категорії почесний титул переможниці здобула учениця 4-А класу Марина Шаповалова, а третє місце в старшій категорії посів учень 7-А класу Олексій Пучка. І це не все, бо члени команди повернулися до школи з пам’ятним кубком, спеціальними відзнаками та Дипломом управління освіти, науки , молоді та спорту обласної державної адміністрації, який свідчить про їхню заслужену перемогу в номінації «Школа на 12 балів» у молодшій та старшій лізі телевізійної гри «12 балів» для школярів Кіровоградщини.

Вітаємо з перемогою!