Конкурс серед майбутніх продавців продовольчих товарів

20 березня 2018 року на базі державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Продавець продовольчих товарів».

За перемогу в конкурсі змагались 6 конкурсантів із означеної професії.

Згідно з умовами конкурсу конкурсанти виконували завдання теоретичного туру на персональному комп’ютері у вигляді тестів з товарознавства продовольчих товарів, організації та технології торговельних процесів, реєстраторів розрахункових операцій, обліку і звітності, психології та етики ділових відносин, охорони праці.

Практичний тур містив завдання по підготовці до роботи водному з торгівельних відділів(бакалія, кондитерський, овочевий, молочний), фасуванню товару, визначенню маси запропонованого товару та обслуговуванню покупця на касі.

Роботу   конкурсантів    оцінювало    журі,  до складу якого входили: А.В. Гордова, адміністратор магазину «Копілка» ТОВ ДНК ГРУПП, Княжинська Г.О., керівник по роботі з персоналом ДЦ «Україна», Грін Н.М., голова циклової комісії товарознавства та підприємництва Кропивницького коледжу харчування та торгівлі, Рекун Л.В., майстер виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих товарів» ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей».

Журі відзначило високий рівень теоретичної та практичної підготовки всіх конкурсантів. І все ж, за підсумками двох турів, визначило переможців.

Переможцями стали:

І місце – Косова Алла, учениця ДНЗ «Кіровоградський  професійний ліцей  сфери послуг»;

ІІ місце – Сафонова Олена, учениця ДНЗ «Кіровоградський  професійний ліцей  сфери послуг» ;

ІІІ місце – Сергієнко Сніжана, учениця ДНЗ «Кіровоградський  професійний ліцей  сфери послуг».

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області