Модернізація освітнього процесу у закладах освіти Бобринецької ОТГ

16 березня 2018 року на базі комунального закладу «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» проведено виїзне засідання колегії управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

На розгляд засідання колегії було винесено питання впровадження Нової української школи; освітнього простору як невіддільної частини оновлення української школи; стану організації харчування у закладах освіти області; результативності участі педагогічних працівників в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018»; впровадження освітніх практик у закладах освіти Бобринецької ОТГ.

У роботі колегії брали участь начальники органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад.

З вітальним словом до присутніх звернулися Сніжко Валерій Вадимович, міський голова, Таборанський Володимир Петрович, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Літвінова Вікторія Петрівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

Захід було організовано за модулями: організаційно-мотиваційний, практичний та управлінський.

Практичний модуль «Освітні практики Бобринецької громади» Технологічні майстерні передбачав роботу у групах.

Учасники колегії та присутні мали змогу ознайомитися з інтерактивною виставкою «Сучасна освіторія закладів освіти». Свої досягнення на виставці презентували заклади дошкільної та позашкільної освіти міста.

Під час оглядової екскурсії директор комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради Богданова Алла Євгенівна акцентувала увагу на особливостях впливу елементів освітнього простру на результативність діяльності закладу та презентувала досвід роботи колективу з проблеми «Новий освітній простір: реалії і перспективи».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Пісна Тетяна Володимирівна провела майстер-клас «Новації у роботі з педагогічними кадрами».

Незабутні враження присутні отримали за результатами відвідування уроків у1-А та 1-Б класах «Бобринецького НВО», які є учасниками пілотного проекту «Нова українська школа».

Вчителі пілотних класів поділилися досвідом у напрямку практичної реалізації концепції Нової української школи, зокрема з питань організації інтеграції, дослідницької, творчо-пошукової роботи з отримувачами освітніх послуг; зацікавили інноваціями у використанні елементів театральної педагогіки в освітньому процесі.

Карпук Володимир Васильович, директор комунального закладу «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1», провів оглядову екскурсію закладом «Сучасний освітній процес крізь призму Нової української школи».

Більше фото

Презентаційні матеріали тут