І знову про атестацію педагогічних працівників…

Зметою вдосконалення рівня методичної компетентності з питань організації та проведення атестації педагогічних працівників, освоєння технології та інструментів ефективного зворотного зв’язку в роботі методистів щодо підготовки педагогічних працівників до атестації 15 березня 2018 рокуна базі професійно-технічного училища №32 м. Бобринець відбувся семінар методистів закладів ПТО області з проблеми: «Основні аспекти діяльності методиста щодо організації атестації педагогічних працівників», організований навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

У ході роботиокреслено основні аспекти організації та проведення атестації педагогічних працівників, розглянуто проблемні ситуації, які можуть виникнути в ході атестації педагогічних працівників, способи їх вирішення й запобігання та презентовано пам’ятку «Атестація педагогічних працівників: права, обов’язки».

Під час практичного етапу семінару методистом ПТУ №32 м. Бобринець Ніколаєнко Т.Д. був представлений досвід роботи щодо діяльності атестаційної комісії І рівня.

Цікавимдляучасників заходустав проведений нею коуч-практикум «Працюємо з документами», в ході якого кожний методист мав можливість з допомогою ПК відшукати вТиповому положенні про атестацію необхідні посилання та з їх допомогою дати відповіді на запитання в «Опитувальнику».

На завершення Ніколаєнко Т.Д. представила ще одну форму роботи з педагогічними працівниками – прес-діалог, під час якого було проведено бліц-опитування: методистам пропонувались запитання-ситуації, відповіді на які вони повинні були підтвердити посиланням на конкретні пункти Типового положення. В ході діалогу учасники семінару мали можливість отримати обґрунтовані й вичерпні коментарі та роз’яснення, обговорити свої думки з колегами, поділитись власним досвідом. Спілкування було жвавим, емоційним і плідним.

Також в рамках проведення семінару методисти мали можливість отримати індивідуальні консультації.

Проведений семінар був змістовний, цікавий,сповнений корисною інформацією, всі присутні проявили високу активність.

Підводячи підсумки заходу його учасники переконалися,що успішномуі ефективному проведенню атестації педагогічних працівників має передувати роз'яснювальна роботаз глибоким вивченням нормативних документів.

 

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області